top of page

ČASTÉ OTÁZKY - Na telo DJ-ovi


Je možné si určiť white list a black list chcených/nechcených songov?

Samozrejme. Pre moju prácu je to doslova Alfa – Omega. Už od úvodnej komunikácie, teda pri rezervácií termínu Vás nabádam k tomu, aby ste postupne premýšľali na skladbami, ktoré majú Vaše sympatie, alebo naopak antipatie. Času máte dostatok a preto v kľude môžete premýšlať nad skladbami, ktoré tešia Vás alebo Vašich blízkych. Stačí všetko spísať. Zaužívaná forma je formát excell tabuľky alebo Word dokumentu. Posielať môžete priamo youtube odkaz na skladbu, čo je lepšie pretože verzií skladieb môže byť niekoľko a takto sa dostaneme presne k tej, ktorá je pre Vás dôležitá. No, kľudne stačia len názov skladby a interpréta. Najneskôr 2. týždne pred konaním svadby mi zašlete dokument v elektornickej forme na môj mail.

Ak by ste chceli, aby niektoré skladby odzneli presne v nejaký čas, alebo boli aj niekomu špeciálne venované, stačí ak ku konkrétnej skladbe pridáte poznámku. Napríklad Michael Jackson – Billie Jean (pre švagra Tomáša od nevesty - zahrať do 23.00, lebo odchádza). Ja si skladby pripravím, no a keď sa už budeme baviť, podľa atmosféry, alebo Vašich indícií sa dostanú do éteru.

Dôležité je to, aby ste túto činnosť robili s úsmevom na tvári, tak ako to cítite, nie je to žiadna domáca úloha. Všedný večer s Vašou polovičkou sa tak môže premeniť na zábavný a čas, kedy si zaspomínate úsmevné chvíle. Už sa určite tešíte:D.

 

Od kedy do kedy by ste boli k dispozícii (príchod až odchod hostí)?

Štandardne je môj príchod na svadobnú párty 3. hodiny pred Vašim príchodom a príchodom hostí na miesto zábavy. Je to čas, ktorý venujem príprave s dostatočným predstihom. Ak si vyžaduje situácia skorší príchod, samozrejme sa jej prispôsobím. Časový harmonogram si osobne prejdeme na stretnutí, alebo v mailovej komunikácií.

Odchod. Svadobná zábava je nevyspitateľná. Vo väčšine prípadoch je dĺžka môjho hrania do 4-5 hod. rannej. Samozrejme, ak sa ľudia bavia som Vám k dispozícií. Všetko je o dohode. Tu je odpoveď aj na Vašu otázku, ktorá Vám práve ide hlavou. Nie, nebojte sa! Nevyhodím Vás a nevypnem to aj keď sa budete baviť dlhšie:D.

Som tam pre Vás pokiaľ aj tí najväčší “kaliči” neodpadnú, alebo nevesta nepovie: DOSŤ! Nech idú spať, stačilo im! (Aj také už bolo. :D)

 

Robíte aj odčepčenie?

Odčepčenie. Ľudová tradicia, ktorá má dávne korene v našej histórií. V rôznych kútoch Slovenska prebieha odlišne. Ak by ste chceli mať tradičné odčepčenie so všetkým, čo k tomu patrí je vhodné zvoliť ľudový súbor, ktorý