STUŽKOVÁ

Veľká vec s malými drobnosťami. Jeden jediný-krát v živote každého študenta. Niet pochýb, že musí dopadnúť, čo najlepšie. Alebo aspoň tak aby sa vryla do pamäti navždy. Stužková slávnosť je skvelá párty ale i spoločenský večer. Má svoj program svoje tradície. Trieda ako veľká rodina sa poslednýkrát baví predtým ako sa rozletí každý svojou cestou. Preto je tvojou povinnosťou zabaviť sa ako nikdy v živote. Poďme nato!

 

chcem sa poďakovať, že si nám aj ty pomohol, aby naša stužková dopadla dobre a že si tak skvelo hral.Profesori aj rodičia ťa chválili a spolužiaci boli nadmieru spokojní

Janka a spolužiaci, SZŠ Trenčín

 v živote by som nepovedala, že s nami bude tancovať toľko profesorov tak dlho a to niektorí vôbec nepili a ja osobne ti najviac ďakujem čo sa programu týka

Tereza a spolužiaci, SUŠ Trenčín

 

AHOJ! ZDRAVÍM ŤA!

Moje meno je Matúš a volá ju ma ŠKORVO. Podľa toho, že sa stretávame zrovna tu, tak zrejme ťa čaká stužková a hľadáš DJa. To som bystrý :D, xixi. Nie som ešte tak starý a pamätám aj na tú moju „Stuhu.“ Viem aká to bola panika. A otázka kto nám bude hrať, bola v jednom kolotoči.... Teraz je to inak. Za sebou mám už viac než 100. Nekecám fakt. V jednou roku aj 16. za sebou.  Prvá bolo v roku 2002. Tak ak by si potreboval poradiť som tu pre teba.

 

TANCUJEM, TANCUJEŠ, TANCUJÚ VŠETCI

PORIADNE PECKY, KTORÉ BUDÚ HRAŤ NA TVOJEJ STUŽKOVEJ

Kliknutím sa dostaneš na sekciu svadba. Playlisty sú častokrát podobné. Orientačne a pre zaujímavosť, tak môžeš pozrieť, čo všetko môže odznieť. Doplniť, vymeniť, vynechať, obmedziť. Len smelo do toho :D.

 

STUŽKOVÁ SO ŠKORVOM

SLUŽBY, KTORÉ VÁM PONÚKAM

OSVETLENIE

Veľa priestorov, sál, kultúrnych domov je ešte stále v nie úplne svetlej atmosfére a sú častokrát šedým neútuľným miestom. LED dekoračné osvetlenie je výbornou voľbou pre spestrenie a skrášlenie atmosféry, ktorá častokrát doslova zmení priestor na nepoznanie.

1/13

1/2

OZVUČENIE

Ozvučenie určené pre cca 400 ľudí. Vašimi častými otázkami sú - počet mikrofónov. 5-6. mikrofónov mám k dispozícií, ale reálne budeme využívať 3.. Veľký počet bezdrátových mikrofónov spôsobuje chaoz. Výprava v televíznej šou častokrát nemá viac ako 3. bezdrátové. FBT, Pioneer, Sennheisser, Shure a AKG sú značky, ktoré uprednostňujem.

PORADENSTVO

Počas príprav som Vám k dispozícií. Mailom, telefonicky ale i osobne. Ak je možné viem sa zúčastniť i nácviku deň vopred. Potrebná je i generálka v deň stužkovej. Preto môj príchod, ktorý je spojený s prípravami je 3 hodiny pred začatím Vašej slávnosti.

 

ZOPÁR FAJN FOTO

Fotky, ktoré vidíš sú od mojich kamarátov fotografov, s ktorými sme sa stretli na mnohých stužkových a veľmi dobre sa mi snimi spolupracuje. Možno sa ti nejaká foto zapáči. Ďakujem hoši:  Bola to jazda! mojim kamarátom fotografom: .... Ako vidíš tieto foto mám od nich a môžeš vidieť aj niečo ich očkom.  Očkom fotografa

 

UKÁŽKY, ZOSTRIHY, OKAMIHY, MOMENTY ....

 

ZÁBAVA 2. ČASŤ

V. HB   Hotelová akadémia 2016

STUŽKOVANIE

V. HB   Hotelová akadémia

4. ZL TRENČÍN (KLIP + PEČATENIE)

KONTAKT

Prostredníctvom emailu alebo telefónu budeme bližšie. Nech sa páči, tu je priestor pre Vaše otázky. Rád Vám odpoviem.

+421 904 871 212

 
 

+421 904 871 212

  • White Instagram Icon

©2017 by EVENT NA MIERU. Created by SKORVO

582416_2661198665604_282870333_n.jpg