VITAJTE VO SVETE HUDBY! HOVORIA MI

DJ ŠKORVO

  • FB ŠKORVO
  • Youtube ŠKORVO
  • insta ŠKORVO

Je to rovnaký svet a atmosféra, ktorú zážívam počas víkendov, ktorú vidíte i na tejto fotografii z priestorov Event House Žilina. Industriálny, dizajnovo iný rozmer priestoru, dav 500 členného publika, skvelé jedlo. Dych vyrážajúce výkony umelcov. Profesionalita personálu. Toto je moja práca a jedno z mála prostredí, širokého využitia, do ktorého sa vraciam vždy veľmi rád. navštevujem veľmi rád. Foto z II. swingového plesu v EVENT HOUSE Žilina.

 
 

O MNE

DJ MATÚŠ "ŠKORVO" ŠKORVÁNEK

Som mladý chalan, ktorý má rád ľudí a plní si svoj detský sen. Stáť na pódiu a rozdávať radosť... Tento sen ale už prerástol k profesionálnej práci a som ten, ktorý nielen rozdáva radosť, ale i rady a skúsenosti pre tých, ktorých čaká významná životná udalosť, organizujú dôležitý firemný event, alebo sa chcú len zabaviť. Toto poslanie si plním od chvíle, keď som do rúk dostal prvýkrát svoj občiansky preukaz.
Zodpovednosť, veľké úsilie, dôvera od Vás a stovky akcií rôzneho druhu, či obrovské výzvy zo mňa spravili človeka, ktorý má prehľad a žije vo svete, ktorý si chcete raz za čas dopriať a poriadne užiť. Som ten, ktorý je pripravený zodpoveď otázky, ktoré si kladiete, keď chystáte spoločenskú, či súkromnú udalosť. Ten, ktorý vie odhadnúť ľudí, vie sa vcítiť do atmosféry, vie vypočuť. Pozná klasiku, ide s trendom, objavuje nové. No hlavne vie komunikovať.

DJ na firemnú akciu. Dobrý dj na event. firemný dj. odporučte svadobného dja? dobrý dj na svadbu? dj Trenčín a okolie. svadby dj trenčín Trenčín DJ. DJ Bratslava a okolie. kto?

MOJE PORTFÓLIO

VÝBER TYPU AKCIE

Plánujete, organizujete spoločenskú akciu súkromnú alebo firemnú?  Mojím 6. zmyslom je komunikácia s ľuďmi. Rád plním želania publika a snažím sa udržiavať hudobný vkus

PARTY

OSLAVUJEŠ NARODENINY A CHCEŠ Z TOHO PORIADNY ŽÚR?

 
logá sponzoringu-05.png
 
spicybrown-white_edited.jpg

SPICYBROWN

Eventová agentúra. Jej najznámejšie priestory EventHouse Žilina, Kursalón Tr. Teplice. V rámci eventov spolupracujeme spolu od vzniku spoločnosti.  Dodnes máme nadštandardné priateľsko – profesionálne vzťahy. Spoločne je za nami niekoľko stoviek úspešných eventov. Naša spolupráca je nielen vrámci Djingu ale i moderovania. Spoločnosti SpicyBrown patrí moje osobné poďakovanie za publikáciu väčšiny fotografií, ktoré môžete vidieť na tejto stránke

PARTNERI

XBIONIC SPHERE NAJ_edited.jpg

X-BIONIC® SPHERE – ŠAMORÍN

Naša intenzívna spolupráca začala nedávno v roku 2016. Úžasné miesto na usporiadanie eventov nielen športového druhu. Najkrajšie spomienky mám na triatlonové preteky Challenge Family. Ide jedny z najprestížnejších svetových triatlonových pretekov. X-bionic ma vždy prekvapí s výzvami a už teraz sa teším na ďalšie svetové eventy.

PARTYPARTNERS

Otvorenie druhého cestného mosta v Trenčíne, firemné večierky, teambuildingy ale i svadby v kaštieli. To je krátka charakteristika mojej veľmi dobrej spolupráce s PartyPartners, ktorá trvá už niekoľko rokov.

logá sponzoringu-01.png

PANORAMA CLUB

Peter Hanáček je meno, ktoré sa spája predovšetkým s Panorama clubom. Peťo je môj veľmi dobrý kamarát a majiteľ Panorama clubu. Pracovať s ním je pre mňa neopisateľný pocit. Firemné eventy na Trenčianskom hrade, poriadne letné párty, mnohé začínajúce projekty, malé súkromné oslavy a svadby.