top of page
120202780_658372121469521_70632627433334

SVADBA 

AJ V TÝCHTO ZVLÁŠTNYCH ČASOCH ZOSTÁVAM NAĎALEJ VAŠÍM PARTNEROM. TEŠÍM SA NA VÁS.

SVADBA: Testimonial

„Ďakujeme Matúšovi, že bol súčasťou našej svadby.“

Peťo a Katka Saganovci

„Matúša sme zažili na kamarátkynej svadbe. Šikovný chalanisko.“

Marián Hossa

„Vďaka Škorvo, spravil si super párty a atmoška bola aj vďaka tebe geniálna.“ Ďakujeme.

Veronika Nízlová - speváčka Twiins

NIEKTO BEHÁ MARATÓNY,

INÍ ROBIA SVADBY.

MOJE SVADOBNÉ MOTTO.

 Ak si premeníte nasledovné slová na svadobný deň, pozriete sa naň mojími očami, tak dostanete vysvetlenie. „Maratón si vyžaduje dlhoročnú prípravu. Nemôže ho behať každý. Môže. Ale! Vydržal by to? Preto potrebuje odhodlanie, motiváciu. Keď ho prevalcuje toto odhodlanie. Musí začať trénovať. Absolvuje najskôr malé preteky. Postupne sa zdokonaľuje. Pozoruje svoj rast, fyzickú kondíciu. Je pripravený na štart. 42 km a niekoľko hodín na trati. Maximálne sústredenie, rozloženie síl. vypätie. Bežný smrteľník opovrhne a povie: „Načo to robí a ako to môže vydržať?“ Bežec zrodený pre beh je smädný po ďalšom maratóne, zbiera skúsenosti, chce byť lepší a lepší. Pevná vôla mu nebráni v ničom. Má úsmev na tvári a teší sa, že môže vybehnúť na ďalší maratón.“

SVADOBNÁ ŠPECIALIZÁCIA OD

2004

JAZYK

  • English

  • Deutsch

PÔSOBENIE

celé Slovensko / zahraničie

DRESS

SEMI-NORMAL

TU MÔŽETE POČUŤ MÔJ HLAS

SVADBA: Widget

ČO PONÚKAM. ČO MÔŽETE OČAKÁVAŤ. MOŽNOSTI – SPOLUPRÁCE.

VAŠE NAJČASTEJŠIE OTÁZKY

SVADBA: Product

PLAYLIST

štýlovo-tradične-bláznivo

Ako hráte? Aký je Váš štýl? Hráte aj ľudovky? My nechceme Helenku a Davida. Milujeme rock! Sme alternatívnejší. Necháme to na Vás matúš. Ako to vlastne je? Odpovede nájdete tu.

OSVETLENIE/OZVUČENIE

Atmosféra svetla robí divy!

LED osvetlenie priestoru. Nasvietenie sály. Oživiť, okrášliť, či doslova zmeniť priestor v nepoznanie. Dekoračné LED osvetlenie ale i inteligentné rotačné hlavy. Kvalitné a spoľahlivé ozvučenie.

DJ + ĽUDOVÁ HUDBA

Tradícia vs. súčasnoť

Ak ste typ, ktorý má rád FOLKLÓR, alebo niekto z Vašej rodiny si nevie svadbu bez ľudovej hudby. Prípadne chcete niekomu zo zahraničia ukázať naše tradiície. Poznám pár skvelých ľudí, ktorí Vás vedia zabaviť.

DJ + SAXOPHONIST

Podmazovo alebo tanečne

Kombinácia DJ & SAX je Oživením atmosféry počas večere, alebo garden party. Pamätám si dlhé teplé večery, kedy svadba začínala neskôr. Ľudia si vychutnávali zapadajúce slnko na terase a do toho zneli tóny saxofónu. Ako DJ spolupracujem s mnohými, ktorí ovládajú tento nástroj.

DJ + BAND

Maximálna zábava

Ak Vám to rozpočet dovolí. Neváhajte! DJ a kapela výborná kombinácia. Enegria neprestajne. Ľudia majú radi zmenu! Treba si však vedieť vybrať a taktiež správne načasovať jej vstupy.

DJ + PIANO/HARP

Niečo pre náročných

Príjemná podmazová hudba počas večere. Božský zvuk harfy alebo klasika znejúca z piána. Nielen to ale i ďalšie zaujímavé kombinácie spoločne so mnou. Počas stoviek svadieb som mal možnosť počuť veľa podobných umelcov.

GALÉRIA