top of page

TANCUJ TANCUJ TANCUJ

LET'S HAVE A PARTY

Na obrázku vidíte dav ľudí 1. Swingového plesu v EventHouse Žilina. Organizátorom je SpicyBrown. Skvelí kreatívni ľudia, ktorí pozvdvihli čaro swingovej hudby. Sám som mal možnosť zúčastniť sa tejto skvelej párty ako DJ a Moderátor.  Swingový ples patrí, samozrejme, medzi obdobie plesovej sezóny. No atmosféra fotografie evokuje nespútanú a jedinečnú párty.

PARTY: Welcome
PARTY: Homepage_about

Raz mi niekto povedal:

HUDBA LIEČI

„Škorvooooo, kričí oslávenec!“

„Tento môj kamoš nikdy netancoval a ty si ho roztancoval.“

„ Môj strýko je na vozíku a tancuje s mojou sestrou.“

Potom si poviete

„Toto má väčší rozmer, toto je viac než hudba."

PARTY: Widget

POROZUMENIE PRE KAŽDÚ VEKOVÚ KATEGÓRIU

a tým vytváram priestor pre nepoznanú zábavu, ktorá dostane každého. Za úspech považujem dav nadšených ľudí, ktorí sa odpútajú od reality, skryjú masky a nechajú sa unášať diktovaním hudobných tónov.

PARTY: Widget

RUKA HORE S MIKROFÓNOM

O MNE A PÁRTY

Párty život pre mňa začal,keď som mal 15 rokov. Tieto roky opisujem ako najkrajšiu časť svojej kariéry, kedy som si získal srdcia stoviek poslucháčov. Sila hudby ma hnala vyššie, a tak ma pritiahol nočný život mesta Trenčín, kde som formoval svoje hudobné flow. Klubová scéna bola pre mňa len začiatkom. Odrastený na nočnom živote mesta a rôznych party som prirodeznou cestou prešiel k súkromným PARTY, ktoré sú dnes mojou prioritou. Skúsenosťami nabitý z rôznych tematických party Vám viem ponúknuť maximálny party zážitok. Keďže milujem každý hudobný štýl, tak častokrát zábavu prežívam naplno. Teda s vyvetlením, že nestojím ako prikovaný, ale žijem hudbou a dotváram atmosféru hovoreným slovom.

spicybrown. dj skorvo. dj trencin. dj na svadbu trencin. dj na svadbu modra. Modra dj. DJ Bratislava. dj na event. eventový dj. party dj. dj na party. dj na oslavu. hladam dja na svadbu. dj na svadbu. poznáte dj na svadbu Trencin. svadobny dj. profesionalny dj. profesionalny moderator. moderator svadby. moderovanie svadby. starejsi. mladejsi. na svadbu dj. dj na svadbu. event dj. dobrý dj. eventovy dj. dj na event. event dj. event dj Trencin. djskorvo. skorvanek dj. skorvodj. moderator. svadobny dj cele Slovensko. dobry dj. djskorvo. matús škorvánek. profesional dj. profi dj. dj a moderator. svadbony dj a moderator. moderovanie svadba. svadobny starejsi. Party dj. dj na party. dj na 50tku. dj na 30tku.
PARTY: Homepage_about

AKÁKOĽVEK PÁRTY

TYP ZÁBAVY RÔZNYCH DRUHOV. PROSTE PORIADNA OSLAVA ŽIVOTA!

Párty playlist, alebo hity rokov minulých pri životných jubileách. Rúcam milné predstavy otom, že DJ pustí set alebo hrá Techno. Prispôsobiť sa požiadavkam oslávenca, hostí, publika. Tak aby si každý prišiel na svoje. No najradšej mám kvalitu. Klasické „odrhovačky“ u mňa už strácajú čaro i keď ich silu pre vyburcovanie davu nespochybňujem.

NARODENINOVÉ PÁRTY

20.tka – 60.tka

Párty playlist, alebo hity rokov minulých pri životných jubileách. Rúcam milné predstavy otom, že DJ pustí set alebo hrá Techno. Prispôsobiť sa požiadavkam oslávenca, hostí, publika. Tak aby si každý prišiel na svoje. No najradšej mám tu kvalitu. Klasické „odrhovačky“ u mňa už strácajú čaro i keď ich silu pre vyburcovanie davu nespochybňujem.

TEMATICKÉ PÁRTY

V jednom štýle celú noc

Oldies párty, Funky večer, RockNroll ples, Hippy party, Maskarné plesy, SK-CZ party

CLUBOVÁ SCÉNA

Deep-Vocal House-Oldschool

Atmosféra zapadajúceho slnka. Drinky v ruke. Večer sa začína a ja servírujem set, mojich obľúbených deepových, veľmi pekne uchu ľahodiacich za doprovodu saxofonistu, skladieb. Tú klasickú Clubovú scénu som už opusil, i keď občas zavítam aj do niektorého z clubov. Rád zahrám starší funk, Hadkandi Classic, Deep. Mojim favoritom je Stefanská párty v Panorama clube Trenčín.

MEGAPARTY

Silvester-Stretavky-Student Party

Silvester hrám taktiež - rád Vás zabavím aj posledný deň v roku. Stretávka so spolužiakmi po 20.,30. rokoch taktiež mnoho skúseností. Študentami vychýrené Beánie nielen v Trenčíne alebo imatrikulácie stredných škôl. Toto sú moje reálne skúsenosti.

PARTY: Service

STANLEYHO PÁRTY

KEĎ MYSLÍM PÁRTY, TAK PORIADNU!

Aj tá Stanova. Taká to párty je tiež za mnou. Oslava Stanleyho pohár na Slovensku. Súkromná párty Mariána Hossu. „Tento chalan je šaman!“

PARTY: Welcome

videli ste ma i na týchto párty

PARTIES

PARTY: Widget

AFTERWORK

Projekt, za ktorým stojí nadšenie môjho veľmi dobrého kamaráta Petra Hanáčka, majiteľa Panorama clubu. Jeho neskutočná vášeň k hudbe a ešte doteraz mnohé nesplnené predstavy o párty ma jednoducho nadcháňajú a častokrát žasnem...

VI. CHALLENGE DAY

390 športovcov. Obrovská energia. A pomoc druhým. Taký je už 6. ročník Challenge day Buď lepší. Ja som podporil svojou účasťou a burcoval cvičiacich svojím Live setom. After Party pokračovala v Piano clube Trenčín.

PARTY: Product
LIVE SAX FAZULA

djskorvo

“JE TO VIAC NEŽ REALITA. JE TO SVET BEZ HRANÍC, SVET O ĽUĎOCH, ZÁBAVE A PÁRTY.”

PARTY: Portfolio

KEĎ SLOVÁ NESTAČIA

party skcz.jpg
elisabeth.jpg
at3.jpg
skorvo2.jpg
1557477_10201162737333842_390212678_n.jpg
1379706_10200887626496243_1674071806_n.jpg
PO0493.jpg

KONTAKT

Prostredníctvom emailu alebo telefónu budeme bližšie. Nech sa páči, tu je priestor pre Vaše otázky. Rád Vám odpoviem.

+421 904 871 212

  • facebook
  • youtube

Odoslané

PARTY: Contact
bottom of page