MAJSTRI V OBORE, KTORÍ ŠIJÚ

EVENTY NA MIERU

 

O PROJEKTE

VIEME O ĽUĎOCH, SPÁJAME SA, TVORÍME TEAM

Event na mieru zastrešuje tých najlepších pod jednu strechu. Mať ich na jednom mieste je zámerom eventu na mieru. Získať spoľahlivý kontakt  na šikovných ľudí v obore je dnes na nezaplatenie.

 

EVENT NA MIERU

MGR. MATÚŠ ŠKORVÁNEK – AUTOR PROJEKTU, VIZIONÁR, TEAM LEADER

Projekt event na mieru vznikol s dlhoročných skúseností v oblasti eventov, svadieb, spoločenských akcií. Ako dj alebo moderátor som vnímal každú akciu aj z pohľadu organizátora. Mal som možnosť chutnať mnohé kuchyne. Vidieť mnohé miesta. Počuť rôzne skupiny. Častokrát dych vyrážajúce vystúpenie, ale i zaujímavé nápady, ktoré ešte neprerazili. Vedel som porovnať prácu ale i správanie fotografa, kamery, či moderátora. A mohol som tak porovnáť. Vybrať to najlepšie. Formoval sa nielen môj zmysel upriamený na detail, dokonalosť, eleganciu  ale i cit pre dokonalé načasovanie, výber miesta, interpréta, cateringu

 

MATÚŠ ŠKORVÁNEK

leader

Mňa už zrejme poznáte. Moje meno je Matúš Škorvánek. Trenčan. Vyštudoval som obor Marketingovej komunikácie v Trnave. Event na mieru je moje dieťa, ktoré postupne dospieva. Kus práce je za nami. Teraz stačí už len opísať všetko, čo sme zažili. Všetko, čo nás zaujalo, nadchlo, ským sme sa stretli, čo sme videli – nevideli. Dať každú jednu maličkosť, meno, udalosť, miesto, osobu do tohto priestoru. Dieťa - Event na mieru je mladý projekt, ktorý je na začiatku svojej cesty. Formovanie a dospievanie začína každým dňom. Už dnes.

 

NAJLEPŠÍCH HĽADÁME V TÝCHTO OBLASTIACH

PORTFÓLIO

MIESTO/PRIESTOR

CATERING

TECH. SUPPORT

UMELCI

 

VÁŠ EVENT

s najlepšími dodávateľmi

 

EVENT NA MIERU

AKO TO FUNGUJE?

Funguje to samo. Stačí, keď ma kontaktujete a poviete mi koncept Vašej spoločneskej alebo inej udalosti. Poviete mi presne,  čo potrebujete. Koho hľadáte alebo o čo konkrétne by sa malo jednať.

1.KROK

Kontaktujete ma s Vašou otázkou. Napríklad: Hľadáte DJa na svadbu alebo MIESTO jej konania alebo iného druhu eventu.

2. KROK

Potom ako prebehne komunikácia. Položím Vám pár otázok. Ak by išlo o svadbu spýtam sa Vás aký štýl zábavy máte radi, koľko hostí, aká veková kategóira a podľa toho vyberieme DJa. Podobne aj priestor. Nemusí ísť len o svadbu, akýkoľvek druh. Opäť rovnaké otázky. Koľko ľudí, typ eventu, čo uprednosťnujete, štýl kuchyne, zábavy a taktiež orientačný rozpočet.

3. KROK

Konkrétna odpoveď. Konkrétne miesta. Konkrétny ľudia/umelci. Konkrétna odpovedať v ten deň alebo štandardne do 24h..

 

KONTAKT

Prostredníctvom emailu alebo telefónu budeme bližšie. Nech sa páči, tu je priestor pre Vaše otázky. Rád Vám odpoviem.

Na Zongorke 14 ,911 01 TRENČIN, SLOVAKIA

+421 904 871 212

 
 

+421 904 871 212

  • White Instagram Icon

©2017 by EVENT NA MIERU. Created by SKORVO