top of page

MAJSTRI V OBORE, KTORÍ ŠIJÚ

EVENTY NA MIERU

EVENT NA MIERU: Welcome
EVENT NA MIERU: Homepage_about

...

VIEME O ĽUĎOCH, SPÁJAME SA, TVORÍME TEAM

Event na mieru zastrešuje tých najlepších pod jednu strechu. Mať ich na jednom mieste je zámerom eventu na mieru. Získať spoľahlivý kontakt  na šikovných ľudí v obore je dnes na nezaplatenie.

EVENT NA MIERU

Projekt event na mieru vznikol z dlhoročných skúseností v oblasti eventov, svadieb, spoločenských akcií. Ako DJ a moderátor som vnímal každú akciu aj z pohľadu organizátora. Mal som možnosť chutnať mnohé kuchyne. Vidieť mnohé miesta. Počuť rôzne hudobné skupiny. Častokrát dych vyrážajúce vystúpenia, ale i zaujímavé nápady, ktoré ešte neprerazili. Vedel som porovnať prácu, ale i správanie fotografa, kamery, či moderátora. A mohol som tak porovnáť. Vybrať to najlepšie. Formoval sa nielen môj zmysel upriamený na detail, dokonalosť, eleganciu  ale i cit pre dokonalé načasovanie, výber miesta, interpréta, cateringu.

na streche panorama teaser 2(ja dakujem).jpg

MATÚŠ ŠKORVÁNEK

AUTOR PROJEKTU, VIZIONÁR, TEAM LEADER

Mňa už zrejme poznáte. Moje meno je Matúš Škorvánek. Trenčan. Vyštudoval som obor Marketingovej komunikácie v Trnave. Event na mieru je moje dieťa, ktoré postupne dospieva. Kus práce je za nami. Teraz stačí už len opísať všetko, čo sme zažili. Všetko, čo nás zaujalo, nadchlo, ským sme sa stretli, čo sme videli – nevideli. Dať každú jednu maličkosť, meno, udalosť, miesto, osobu do tohto priestoru. Dieťa - Event na mieru je mladý projekt, ktorý je na začiatku svojej cesty. Formovanie a dospievanie začína každým dňom. Už dnes.

NAJLEPŠÍCH HĽADÁME V TÝCHTO OBLASTIACH

PORTFÓLIO

MIESTO/PRIESTOR

CATERING

TECH. VYBAVENIE

UMELCI

EVENT NA MIERU: Widget

VÁŠ EVENT

s najlepšími dodávateľmi

EVENT NA MIERU

AKO TO FUNGUJE?

Funguje to samo. Stačí, keď ma kontaktujete a poviete mi koncept Vašej spoločneskej alebo inej udalosti. Poviete mi presne,  čo potrebujete. Koho hľadáte alebo o čo konkrétne by sa malo jednať.

EVENT NA MIERU: FAQ

1.KROK

Kontaktujete ma s Vašou otázkou. Napríklad: Hľadáte DJa na svadbu alebo MIESTO jej konania alebo iného druhu eventu.

2. KROK

Potom ako prebehne komunikácia. Položím Vám pár otázok. Ak by išlo o svadbu spýtam sa Vás aký štýl zábavy máte radi, koľko hostí, aká veková kategóira a podľa toho vyberieme DJa. Podobne aj priestor. Nemusí ísť len o svadbu, akýkoľvek druh. Opäť rovnaké otázky. Koľko ľudí, typ eventu, čo uprednosťnujete, štýl kuchyne, zábavy a taktiež orientačný rozpočet.

3. KROK

Konkrétna odpoveď. Konkrétne miesta. Konkrétny ľudia/umelci. Konkrétna odpovedať v ten deň alebo štandardne do 24h..

KONTAKT

Prostredníctvom emailu alebo telefónu budeme bližšie. Nech sa páči, tu je priestor pre Vaše otázky. Rád Vám odpoviem.

Na Zongorke 14 ,911 01 TRENČIN, SLOVAKIA

+421 904 871 212

úspešne odoslané

EVENT NA MIERU: Contact
EVENT NA MIERU: Widget
bottom of page