top of page

Technické zabezpečenie Vašich potrieb

OZVUČENIE

ZVUČÍM, SVIETIM, ROBÍM DIVY

AK NESTAČÍM, ZABEZPEČÍM

Atmosféra je veľmi dôležitá, častokrát na ňu ľudia zabúdajú. Kvalitné ozvučenie je u mňa samozrejmosťou. LED osvetlenie, alebo nasvietenie sály je v súčasnosti trendom. V cene mojich služieb preto je zahrnuté aj LED osvetlenie sály v štandardnej forme. Vaše predstavy však môžu byť iné. Väčšie. Štandard je daný, ale možnosti sú neobmedzené. Preto pri osobnom stretnutí je jedným z bodov aj forma a veľkosť doplnkového osvetlenia. Viac informácií sa dozviete v tejto sekcií.

osvetlenie/ozvučenie: Welcome
osvetlenie/ozvučenie: Widget

OZVUČENIE MIESTNOSTI

Vlastná aparatúra mi umožňuje ozvučiť priestor do 300 ľudí

Nerád rozpisujem tieto technické, či podobné informácie. Myslím si, že tieto veci až tak ľudí nezaujímajú a ja to kvitujem. Ľudia mi jednoducho dôverujú a ja dôverujem a vsádzam na profesionálne značky. Apple a Pioneer sú vlajkové lode, na ktoré nedám dopustiť a idem do tej najvyššej triedy. Ďalej sú to značky Sennheiser, Shure, Akg a značka ozvučenia FBT. Dôležitý je výsledok a nie to, čo za tým stojí.  Dôležitý je výsledok, ktorý vidíte Vy.

IMG_20160214_103805.JPG

OZVUČENIE OBRADU

Obrad v interiéri alebo extreriéri.

Častokrát sa ma pýtate, či je možné nazvučiť aj obrad. Áno, aj v tomto prípade sa môžete na mňa obrátiť. Pri obrade pre Vás zabezpečím: 1-2. bezdrátové mikrofóny, stojany, 1-2. reproduktory podľa potreby, stojany, mixpult, ipad pre prehrávanie hudby.
 

IMG_20160604_161117.JPG
osvetlenie/ozvučenie: Project
SVADBA OZVUČENIE OBRADU
SVADBA OZVUCENIE OBRADU

Technické zabezpečenie Vašich potrieb

OSVETLENIE

osvetlenie/ozvučenie: Widget

NÁVLEKY, ZÁCLONY, DEKORÁCIE NESTAČIA

MIESTA SA ZMENIA NA NEPOZNANIE

Prekrásne romantické miesta, častokrát potrebujú k dokonalosti len málo. Veľké sály, kultúrne domy sú naopak miestom, ktoré potrebujú veľký zásah k tomu aby sa vytvorila tá pravá svadobná nálada a prostredie. Obrusy, návleky, záclony, biele plachty, dekorácie nie sú ešte úplnym vytvorením toho, čo spraví svadbu kúzelnou. Čarovným prútikom mávajú LED svetlá a dekoračné osvetlenie, ktoré robí ten ozajstný efekt. 

osvetlenie/ozvučenie: Homepage_about
m&m 808.jpg
m&m 807.jpg
m&m 810.jpg
m&m 812.jpg
m&m 809.jpg
m&m 811.jpg
osvetlenie/ozvučenie: Portfolio

KD TRENČIANSKE STANKOVCE

UKÁŽKA ZMENY VEĽKEJ SÁLY

Kultúrny dom som si vybral zámerne ako ukážku. Pekný priestor sa dá pomerne ľahko nasvietiť. Ale tmavú, veľkú, neútuľnú sálu urobiť a zmeniť na nepoznanie to je práca dekoračného LED osvetlenia. Vyššie ste videli výsledok.

osvetlenie/ozvučenie: Homepage_about

SÚ KRAJŠIE A VY S NIMI

O FOTKÁCH – SLOVÁ FOTOGRAFOV

LED osvetlenie robí divy. Fotky sú živé. Sú krajšie a vy s nimi. Atmosféra je iná. V sále kludne môže byť tma a svetlá rôznych farieb rozžiaria sálu samé. Obrysy vlasov, pozadie. LED osvetlenie je pecka, treba myslieť aj na výber farby, no v zásade tým, nič nepokazíte. Dekoračné osvetlenie je dnes už štandard. Tie svetlá robia divy. 

svetlo 2.jpg
osvetlenie/ozvučenie: Homepage_about

SOM DETAILISTA

KAŽDÝ KÁBEL MÁ SVOJE MIESTO

Detailista a pedant. Veľmi sa pozerám na drobnosti, a keď niečo nie je tam kde má byť tak sa viem zato rýchlo nahnevať. Aspoň tak hovoria o mne druhí. Ja sa nato pozerám okom detailistu. Uhladené, upravené tak to musí vyzerať. Kvalita, častokrát predháňa kvantitu.

osvetlenie/ozvučenie: Homepage_about
hostina-394.jpg

VYHÝBAM SA GÍČU

PREHNANÉ BODKY A VÝSTRELKY U MŇA NENÁJDETE

INTELIGENTNÉ ROTAČNÉ HLAVY. Štýlové riadené osvetlenie. Nie som zástancom preplácaných svetelných efektov. Svetelných výplodkov a podobných vecí. 

osvetlenie/ozvučenie: Homepage_about

KONTAKT

Prostredníctvom emailu alebo telefónu budeme bližšie. Nech sa páči, tu je priestor pre Vaše otázky. Rád Vám odpoviem.

+421 904 871 212

  • facebook
  • youtube

Your details were sent successfully!

osvetlenie/ozvučenie: Contact
osvetlenie/ozvučenie: Widget
bottom of page