Technické zabezpečenie Vašich potrieb

OZVUČENIE

ZVUČÍM, SVIETIM, ROBÍM DIVY

AK NESTAČÍM, ZABEZPEČÍM

Atmosféra je veľmi dôležitá, častokrát na ňu ľudia zabúdajú. Kvalitné ozvučenie je u mňa samozrejmosťou. LED osvetlenie, alebo nasvietenie sály je v súčasnosti trendom. V cene mojich služieb preto je zahrnuté aj LED osvetlenie sály v štandardnej forme. Vaše predstavy však môžu byť iné. Väčšie. Štandard je daný, ale možnosti sú neobmedzené. Preto pri osobnom stretnutí je jedným z bodov aj forma a veľkosť doplnkového osvetlenia. Viac informácií sa dozviete v tejto sekcií.

 
 

OZVUČENIE MIESTNOSTI

Vlastná aparatúra mi umožňuje ozvučiť priestor do 300 ľudí

Nerád rozpisujem tieto technické, či podobné informácie. Myslím si, že tieto veci až tak ľudí nezaujímajú a ja to kvitujem. Ľudia mi jednoducho dôverujú a ja dôverujem a vsádzam na profesionálne značky. Apple a Pioneer sú vlajkové lode, na ktoré nedám dopustiť a idem do tej najvyššej triedy. Ďalej sú to značky Sennheiser, Shure, Akg a značka ozvučenia FBT. Dôležitý je výsledok a nie to, čo za tým stojí.  Dôležitý je výsledok, ktorý vidíte Vy.

OZVUČENIE OBRADU

Obrad v interiéri alebo extreriéri.

Častokrát sa ma pýtate, či je možné nazvučiť aj obrad. Áno, aj v tomto prípade sa môžete na mňa obrátiť. Pri obrade pre Vás zabezpečím: 1-2. bezdrátové mikrofóny, stojany, 1-2. reproduktory podľa potreby, stojany, mixpult, ipad pre prehrávanie hudby.
 

 
 
 

Technické zabezpečenie Vašich potrieb

OSVETLENIE

 

NÁVLEKY, ZÁCLONY, DEKORÁCIE NESTAČIA

MIESTA SA ZMENIA NA NEPOZNANIE

Prekrásne romantické miesta, častokrát potrebujú k dokonalosti len málo. Veľké sály, kultúrne domy sú naopak miestom, ktoré potrebujú veľký zásah k tomu aby sa vytvorila tá pravá svadobná nálada a prostredie. Obrusy, návleky, záclony, biele plachty, dekorácie nie sú ešte úplnym vytvorením toho, čo spraví svadbu kúzelnou. Čarovným prútikom mávajú LED svetlá a dekoračné osvetlenie, ktoré robí ten ozajstný efekt. 

 
 

KD TRENČIANSKE STANKOVCE

UKÁŽKA ZMENY VEĽKEJ SÁLY

Kultúrny dom som si vybral zámerne ako ukážku. Pekný priestor sa dá pomerne ľahko nasvietiť. Ale tmavú, veľkú, neútuľnú sálu urobiť a zmeniť na nepoznanie to je práca dekoračného LED osvetlenia. Vyššie ste videli výsledok.

 

SÚ KRAJŠIE A VY S NIMI

O FOTKÁCH – SLOVÁ FOTOGRAFOV

LED osvetlenie robí divy. Fotky sú živé. Sú krajšie a vy s nimi. Atmosféra je iná. V sále kludne môže byť tma a svetlá rôznych farieb rozžiaria sálu samé. Obrysy vlasov, pozadie. LED osvetlenie je pecka, treba myslieť aj na výber farby, no v zásade tým, nič nepokazíte. Dekoračné osvetlenie je dnes už štandard. Tie svetlá robia divy. 

svetlo 2.jpg
 

SOM DETAILISTA

KAŽDÝ KÁBEL MÁ SVOJE MIESTO

Detailista a pedant. Veľmi sa pozerám na drobnosti, a keď niečo nie je tam kde má byť tak sa viem zato rýchlo nahnevať. Aspoň tak hovoria o mne druhí. Ja sa nato pozerám okom detailistu. Uhladené, upravené tak to musí vyzerať. Kvalita, častokrát predháňa kvantitu.

1/6
 
hostina-394.jpg

VYHÝBAM SA GÍČU

PREHNANÉ BODKY A VÝSTRELKY U MŇA NENÁJDETE

INTELIGENTNÉ ROTAČNÉ HLAVY. Štýlové riadené osvetlenie. Nie som zástancom preplácaných svetelných efektov. Svetelných výplodkov a podobných vecí. 

 

KONTAKT

Prostredníctvom emailu alebo telefónu budeme bližšie. Nech sa páči, tu je priestor pre Vaše otázky. Rád Vám odpoviem.

+421 904 871 212

 
 

+421 904 871 212

  • White Instagram Icon

©2017 by EVENT NA MIERU. Created by SKORVO